Ndërlidhjet

BAGDAD


Zyrtarët irakianë njoftojnë se inspektorët e Kombeve të Bashkuara për armatimin kanë inspektuar 10 objekte, në mesin e të cilëve janë edhe katër reparte për prodhimin e raketave në Bagdad dhe në periferi të tij.
XS
SM
MD
LG