Ndërlidhjet

UASHINGTON


Richard Gephard, ish lider në Kongresin e Shteteve të Bashkuara thotë se do të kërkojë nga Partia Demokrate që ta nominojë për president të vendit në garat e ardhëshme, duke e akuzuar presidentin aktual, George Bush se po e udhëheqë keqë konfrontimin me Irakun dhe ekonominë amerikane.
XS
SM
MD
LG