Ndërlidhjet

NJU JORK


Një shpërthim zjarri ka përfshirë një rafineri nafte në Staten Island, në Nju Jork.
Nuk dihen ende arsyet e qarta të zjarrit, megjithatë është përjashtuar mundësia e një atentati terrorist. ExxonMobil, kompania së cilës i përkiste rafineria në fjalë, ka njoftuar se 2 vetë mungojnë dhe një punonjës është plagosur.
XS
SM
MD
LG