Ndërlidhjet

TOKIO


Sekretari amerikan i shtetit, Colin Powell ka diskutuar me kryeministrin e Japonisë se si të pashiten tensionet në Gadishullin Korean.
Colin Powell ndodhet në Japoni në kuadrin e turneut aziatik, me ç,ratst do të vizitojë edhe Kinën dhe Korenë Jugore.
XS
SM
MD
LG