Ndërlidhjet

QYTETI I GAZËS


Trupat izraelite të mbështetura nga tanke dhe helikopterë kanë hyrë në qytetin palestinez, Beit Hanoun në Rripin e Gazës në kuadrin e operacioneve kundër "infrastrukturës terroriste", ka bërë të ditur armata izraelite.
Zyrtarë palestinezë thanë se gjatë kësaj ndërhyrje janë vrarë të paktën dy persona.
XS
SM
MD
LG