Ndërlidhjet

KUVAJT


Autoritetet kuvajtiane kanë arrestuar tre qytetarë kuvajtianë që planifikonin sulme kundër trupave amerikane të vendosura në këtë vend.
Njëherësh të tre personave iu janë gjetur armë dhe municione.
XS
SM
MD
LG