Ndërlidhjet

PEKIN


Së paku 260 njerëz kanë vdekur dhe mbi 4000 të tjerë janë plagosur si pasojë e një tërmeti të fuqishëm në veriperëndim të Kinës, njoftojnë burimet zyrtare vendase.
XS
SM
MD
LG