Ndërlidhjet

KOMBET E BASHKUARA


Kryeinspektori i Kombeve të Bashkuara për armatimin, Hans Blix tha se Iraku doemos duhet të fillojë me asgjësimin e raketave al-Samoud 2 deri këte të shtunë dhe për këte çështje nuk do të ketë negociata.
XS
SM
MD
LG