Ndërlidhjet

UASHINGTON


Komanda Qendrore e Shteteve të Bashkuara njofton se aviacioni amerikano-britanik që patrollon zonat e fluturimeve të ndaluara në Irak ka bombarduar instalime raketore irakiane afër Basrës- në jug dhe Mosulit- në Veri.
XS
SM
MD
LG