Ndërlidhjet

KUALA LUMPUR


Lëvizja e të Painkuadruarve që tubon 116 vende nga takimi në Malajzi ka denoncuar etiketimin si "bosht i së keqes" të vendeve të veta anëtare, Koresë Veriore, Iranit dhe Irakut si "formë të terrorizmit psikologjik dhe politik", siç thuhet në projekt deklaratën e tubimit.
XS
SM
MD
LG