Ndërlidhjet

PARIS


Ministri i Jashtëm francez, Domenique de Villepin fillon turneun në Guine, Kamerun dhe në Angolë duke u përpjekur të bindë tre vendet që janë anëtar aktual të Këshillit të Sigurimit që të rrefuzojnë projekt rezolutën për Irakun të paraqitur në Këshillin e Sigurimit.
XS
SM
MD
LG