Ndërlidhjet

RAVALPINDI/ XHAKARTA


Në Pakistan dhe në Indonezi dhjetra mijëra njerës të prirë nga liderë fetar Islam në manifestime që kanë mbajtur kanë denoncuar planet e Shteteve të Bashkuara për luftë të mundëshme në Irak.
XS
SM
MD
LG