Ndërlidhjet

PRISHTINË


Dy pjesëtarë të forcave ndërkombëtare të policisë e kanë vrarë mbrëmë njëri tjetrin pas një zënke personale.
Zëdhënësi i UNMIK-ut Andrea Angelli tha se dy të vrarët e kanë humbur jetën në shkëmbim zjarrin në kampin e tyre.
Emrat dhe përkatësia etnike e policëve nuk janë bërë të ditur.
XS
SM
MD
LG