Ndërlidhjet

TIRANË


Liderit të pretenduar të Armatës Kombëtare Shqiptare, 44 vjeçarit Gafurr Adili, i lindur në Maqedoni, nuk i është lejuar hyrja në territorin e Shqipërisë, dhe mbrëmë nga aeroporti i Tiranës është kthyer në Zvicër.
Në komunikatën e policisë thuhet se vizita dhe qëndrimi i tij janë në kundërshtim me politikën e Shqipërisë.
XS
SM
MD
LG