Ndërlidhjet

UASHINGTON


Sekretari amerikan i shtetit , Colin Powell tha sot se gazetarët dhe të tjerët duhet të konsiderojnë largimin nga Bagdadi jo vetëm për shkak të rrezikut nga një sulm i mundëshëm i prirë nga Shtetet e Bashkuara , por edhe për shkak se lideri irakian, Saddam Hussein mund t,i marrë si pengje.
XS
SM
MD
LG