Ndërlidhjet

QYTETI I KUVAJTIT


Vëzhguesit e Kombeve të Bashkuara kanë evakuuar zonën e çmilitarizuar përgjatë kufirit Kuvajt – Irak dhe kanë filluar lëvizjet në drejtim të qytetit të Kuvajtit, ka deklaruar sot zëdhënësi i Kombeve të Bashkuara, Daljeet Bagga.
XS
SM
MD
LG