Ndërlidhjet

BEOGRAD


Ylli i estradës në Serbi, Svetlana Ceca Razhnjatoviq është arrestuar sot në Beograd, në kuadër të hetimeve lidhur me vrasjen e kryeminstrit të Serbisë, Zoran Gjingjiq, informojnë burime serbe.
Pjesëtarët e xhandarmërisë dhe të policisë kriminalistike prej mëngjesit po e mbajnë të bllokuar shtëpinë luksoze të Svetlana Razhnjatoviqit në lagjen Topçider të Beogradit.
Këngëtarja Razhnjatoviq është e veja e ish liderit të forcave para-ushtarake serbe, Zhelko Razhnjatoviq – Arkan, i vrarë para tri vitesh në Beograd.
XS
SM
MD
LG