Ndërlidhjet

BERLIN


Kancelari gjerman, Gerhard Schroeder tha sot se kërcënimi që paraqet Iraku nuk justifikon luftën.
"Pyetja ime ishte dhe është: A justifikon vallë luftën shkalla e rrezikut që buron nga diktatori irakian? Përgjigja ime ishte dhe është-Jo", ka thënë Schroeder
XS
SM
MD
LG