Ndërlidhjet

PRAGË


Edhe sot ka patur protesta kundër luftës së prirë nga Shtetet e Bashkuara në Irak.
Protesta ka patur në Indonezi, Bangladesh, Zelandën e Re, Australi, Korenë Jugore dhe Japoni.
Gjatë ditës priten protesta dhe demostrata më të mëdha kundër-luftës në Britani dhe anembanë Shteteve të Bashkuara.
XS
SM
MD
LG