Ndërlidhjet

PRISHTINË


Policia e Kombeve të Bashkuara thotë se tre sajime kanë shpërthyer përballë dy stacioneve policore të atjeshme gjatë natës.
Zëdhënësi i policisë, Barry Fletcher tha se nuk kishte të plagosur, por një objekt është dëmtuar lehtë.
Policia heton këto shpërthime dhe motivet e tyre.
Askush nuk ka marrë përgjegjësinë për shpërthimet.
XS
SM
MD
LG