Ndërlidhjet

LONDËR


Sekretari britani i Mbrojtjes, Geoff Hoon njoftoi se gjatë ditës dy helikopterë të marinës britanike janë ndeshur mbi Gjirin Persik dhe në këte aksident janë vrarë 7 ushtarë britanik.
XS
SM
MD
LG