Ndërlidhjet

LOS ANXHELES


Ndarja e çmimit për filmin më të mirë të vitit Oskar, mbrëmë mbeti në hijen e luftës në Irak, dhe nën vellon e masave të rrepta të sigurisë në Los Anxheles.
Roman Polanski u shpërblye për regjinë e filmit "Pianisti", ndërsa Nicol Kidman për rolin e saj në dramën e Virxhinia Vulfit "Orët".
XS
SM
MD
LG