Ndërlidhjet

AL –SALIJAH – KATAR


Burimet ushtarake amerikane kanë konfirmuar lajmin se trupat e koalicionit kanë goditur një autobus sirian, që transportonte civilë, brenda territorit të Irakut, gjatë aksionit kundër një ure.
Burimet siriane kanë thënë se 5 vetë kanë vdekur dhe 10 të tjerë janë plagosur.
XS
SM
MD
LG