Ndërlidhjet

KAJRO


Ministrat e jashtëm të vendeve arabe kanë kërkuar tërheqjen e menjëhershme dhe të pakushte të trupave amerikane nga Iraku.
Kjo kërkesë ka ardhur pas takimit të mbajtur gjatë ditës në Kajro.
XS
SM
MD
LG