Ndërlidhjet

SEUL


Policia dhe protestuesit janë përleshur sot para parlamentit në Seul, derisa ligjvënësit debatonin nëse duhet dërguar trupat jo-luftarake për mbështetjen e forcave të koalicionit në Irak.
Koreja e Jugut ka propozuar dërgimin e rreth 700 inxhinierëve dhe mjekëve në Irak.
XS
SM
MD
LG