Ndërlidhjet

UASHINGTON


Kryeministri britanik, Tony Blair udhëton gjatë ditës në Uashington për një takim me presidentin e Shteteve të Bashkuar, George Bush lidhur me luftën në Irak, procesin paqësor në Lindjen e Mesme dhe çështje të ndërlidhura me to.
XS
SM
MD
LG