Ndërlidhjet

PRAGË


Protesat kundër luftës së prirë nga Shtetet e Bashkuara në Irak kanë shkallëzuar në konfrontime me policinë në disa vende.
Demonstruesit janë përleshur me policinë në Sidnej të Australisë, dhe në Seul të Koresë Jugore.
Protesta ka patur edhe në Xhakarta të Indonezisë.
XS
SM
MD
LG