Ndërlidhjet

UASHINGTON


Kryeministri Britanik, Tonny Blair dhe presidenti i Shteteve të Bashkuara, Goerge Bush kanë biseduar në Camp David afër Uashingtonit për luftën në Irak dhe çështjet e ndërlidhura.
Tonny Blair dhe George Bush pas dite do të mbajnë një konferencë të përbashkët për shtypin lidhur me çështjet që kanë diskutuar.
XS
SM
MD
LG