Ndërlidhjet

BEIT HANUN/BREZI I GAZËS


Së paku dy anëtarë të shërbimit palestinez të sigurisë raportohen të vrarë gjatë një operacioni të trupave izraelite në qytezën Beit Hanun në veri të Gazës.
Tanket dhe trupat izraelite hyrën në ate qyatezë në orët e mëngjezit dhe rrethuan një stacion të sigurisë palestineze para se të largohen.
XS
SM
MD
LG