Ndërlidhjet

BAGDAT


Disa media njoftojnë se një maternitet i drejtuar nga Komiteti i gjysmë hënës së kuqe në Bagdat është dëmtuar nga bombat. Ende nuk është e qartë kush ka qenë përgjegjës për sulmin si dhe nuk ka informacione për dëme në njerëz.
XS
SM
MD
LG