Ndërlidhjet

ATHINË


Kundër luftës në Irak kanë protestuar gjatë ditës së sotme mijëra vetë në qytete të ndryshme të Greqisë.
Mbi 10 mije njerëz parakaluan përpara ambasadës amerikane në Athinë me thirrje anti-amerikane.
Protesta ka pasur dhe në disa vende aziatike si Tajlandë, Malajzi dhe Filipine.
XS
SM
MD
LG