Ndërlidhjet

BAGDAT


Është goditur me bombë qendra e Bagdatit, 100 metra larg hotelit Palestina, ku gjenden shumica e gazetarëve që po mbulojnë luftën në Irak, si dhe vendi nga ku ministri i informacionit jep konferencat e tij për shtyp.
XS
SM
MD
LG