Ndërlidhjet

LONDËR


Afro 1 000 vetë kanë protestuar kundër luftës në Irak përpara ambasadës amerikane në Britaninë e Madhe.
Njoftohet se protesta kundër fushatës ushtarake në Irak janë zhvilluar dhe në Gjermani, Kroaci e Bullgari.
Këto protesta të fundit, janë shumë më të kufizuara në numër se disa javë më parë.
XS
SM
MD
LG