Ndërlidhjet

MOSKË


21 nxënës dhe një mësues e kanë humbur jetën nga zjarri që shpërtheu sot në një shkollë fillore afër qytetit Vilyuisk në Siberinë lindore.
Ministria e Emergjencës në Moskë tha se edhe 10 të tjerë gjenden në spital.
XS
SM
MD
LG