Ndërlidhjet

BEOGRAD


Ish presidenti jugosllav, Vojisllav Koshtunica, se nuk ka dijeni për ndonjë takim mes disa anëtarëve të ekipit të tij dhe rrjetit kriminal që kreu vrasjen e ish kryeminsitrit serb Zoran Xhinxhiq.
Sipas Koshtunicës nuk ka asnjë arsye që policia të bisedojë me të rreth vrasjes së 12 marsit.
XS
SM
MD
LG