Ndërlidhjet

NJU ORLEANS


Zyrtarët e Shteteve të Bashkuara dhe përfaqësues të opozitës irakene do të takohen gjatë fundjavës për të diskutuar qeverisjen e përkohshme të Irakut të pas Sadamit.
Burimet e opozitës irakene kanë deklaruar se takimi do ndihmojë për të dëshmuar se opozita irakene në mërgim është e pranishme dhe në terren.
XS
SM
MD
LG