Ndërlidhjet

SARAJEVË


Sekretari i përgjithshëm i NATO-s George Robertson dhe 19 ambasadorët e aleancës sot do ta vizitojnë Bosnjen.
Aleanca tha dje se vizita paraqet "demonstrim konkret" të përkushtimit të NATO-s për ruajtjen e stabilitetit dhe paqes në Bosnje dhe Ballkan.
XS
SM
MD
LG