Ndërlidhjet

BAGDAT


Qindra irakenë kanë vazhduar gjatë ditës vjedhjet e ndërtesave luksoze në Bagdat, përfshirë vilat e djalit dhe vajzës së Sadam Huseinit, të zëvendëskryministrit, Tarek Aziz, si dhe ambasadën gjermane dhe qendrën kulturore franceze.
XS
SM
MD
LG