Ndërlidhjet

KABUL


Kombet e Bashkuara kanë njoftuar se 13 vetë janë vrarë dhe 17 të tjerë janë plagosur gjatë luftimeve ndërmjet grupeve kundërshtare në veri të Afganistanit. Në mesin e viktimave janë dhe dy fëmijë.
XS
SM
MD
LG