Ndërlidhjet

MOSKË


28 fëmijë kanë vdekur dhe mbi 100 të tjerë janë plagosur si pasojë e zjarrit në shkollë të fëmijëve që nuk dëgjojnë, në jug të Rusisë, bëjnë të ditur zyrtarët vendas.
Ky është incidenti i dytë i këtij lloji.
XS
SM
MD
LG