Ndërlidhjet

BAGRAM – AFGANISTAN


Gjenerali amerikan Tomy Franks, ka deklaruar se fushata kundër terrorizmit në Afganistan nuk është harruar.
Franks i cili gjendet në Kabul, ka theksuar se fushata në Afganistan dhe ajo në Irak janë pjesë e luftës në front të gjerë kundër terrorizmit.
XS
SM
MD
LG