Ndërlidhjet

PRISHTINË


Zëdhënësi i forcave të NATO-s në Kosovë tha se sulmues ende të panjohur, sot në orët e mëngjesit me eksploziv e kanë dëmtuar urën e trenit afër Zveçanit, e cila e lidh Kosovën me Serbinë.
Garry Bannister-Green tha se hetimet për përgjegjësit dhe vlerësimin e dëmeve janë duke vazhduar.
XS
SM
MD
LG