Ndërlidhjet

LONDËR


Shefi i diplomacisë britanike, Jack Straw ka nisur një tur diplomatik në vendet e Gjirit për të diskutuar rindërtimin e Irakut. Ndalesa e parë do të jetë në Baharein.
Ndërsa një tjetër diplomat i lartë britanik po viziton Sirinë dhe Iranin.
XS
SM
MD
LG