Ndërlidhjet

UASHINGTON


Këshilltari special i sekretarit të përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara për Irakun, sot në Uashington do të bisedojë për periudhën e pas luftës.
Rafeeuddin Ahmed do të takohet me zyrtarë të departamentit të Shtetit, departamentit të Mbrojtjes dhe të Këshillit Kombëtar të Sigurisë.
XS
SM
MD
LG