Ndërlidhjet

ATHINË


Të paktën 23 persona e kanë humbur jetën ndërsa dhjetra janë lënduar nga përplasja e disa makinave në autostradën midis Athinës dhe Selanikut.
Në mesin e automjeteve ishte edhe një autobus me nxënës.
XS
SM
MD
LG