Ndërlidhjet

PLZEN


Doganat e Çekisë thanë se policia dhe zyrtarët e doganave kanë arrestuar 10 njerëz të dyshuar për ndërlidhje me trafikimin e 8,5 kilogramë heroine nga Kosova në Gjermani.
Bëhet e ditur se 8 të dyshuarit janë shqiptarë që jetojnë në Çeki.
XS
SM
MD
LG