Ndërlidhjet

TIRANË


Parlamenti i Shqipërisë ka debatuar raportin e fundit të Komisionit evropian, i cili u bë publik muajin e kaluar.
Raporti kritikon ashpër Shqipërinë vecanërisht për shkak të shkallës së lartë të korrupsionit dhe krimit të organizuar në vend.
XS
SM
MD
LG