Ndërlidhjet

SARAJEVË


Presidenti i Republikës serbe të Bosnjës, Dragan Caviq, ka deklaruar ndryshimin tërësor të shërbimit të inteligjencës të kësaj republike dhe të ushtrisë, pas skandalit të spiunazhit gjatë muajit të kaluar.
SFOR-i zbuloi se shërbimet e mësipërme të inteligjencës spiunonin organizatat ndërkombëtare në Bosnjë.
XS
SM
MD
LG