Ndërlidhjet

GJENEVË


Komisioni për të drejtat e njeriut që po zhvillon punimet në Gjenevë, përmes një rezolute të miratuar sot ka dënuar pushtimin ushtarak të Izraelit në territoret palestineze dhe ka bërë thirrje për prishjen e vendbanimeve hebreje në këto territore.
XS
SM
MD
LG