Ndërlidhjet

HAVANË


33 të vdekur dhe 71 të plagosur është bilanci nga përplasja e një autobusi dhe kamioni në një autostradë në Kubë.
Aksidenti ka ndodhur afër qytetit Santa Clara, kur njëri nga automjetet është shmangur nga drejtimi i vet, për të mos e shkelur një kafshë që e kalonte rrugën.
XS
SM
MD
LG